strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie konkursu BARANKI WIELKANOCNE
Rozstrzygnięcie konkursu BARANKI WIELKANOCNE Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 28 marca 2018 19:52

Nasze przedszkole od lat kultywuje tradycję organizacji przedświątecznych rodzinnych konkursów plastycznych. Tym razem dzieci i rodzice wspólnie wykonywali baranki wielkanocne , które obecnie ozdabiają korytarz naszego przedszkola a w Święta znajdą się na stołach w domach rodzinnych. Ten sposób współpracy wzmacnia więzy rodzinne , uczy współdziałania osoby dorosłej z dzieckiem a przede wszystkim daje chwile radości dla dzieci , które mogą  z rodzicami bawić się , tworzyć i pokazywać w pełni swoją kreatywność. Przy okazji wykonywania prac plastycznych dzieci uczą się od rodziców , dziadków zwyczajów świątecznych , poznają tradycje rodzinne związane z danymi świętami. Nasze konkursy pokazują ,że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy aby mieć piękne dekoracje , samodzielnie przygotowane są o wiele cenniejsze od tych zakupionych. W tym roku w konkursie wzięło udział 50 dzieci , prace były jak zwykle przepiękne. Jury  miało trudność w wybraniu tej jednej jedynej , dlatego wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami . Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, śmigusówki , słodkie zajączki oraz kolorowe magnesiki .

Gratulujemy i serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i pomoc w tworzeniu pięknych prac.

Poprawiony: środa, 28 marca 2018 20:02