strona główna szkolenia nauczycieli Sukces nauczycieli przedszkola
Sukces nauczycieli przedszkola Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
piątek, 23 marca 2018 16:31

22 marca 2018 r. nauczycielki z naszego przedszkola p. Małgorzata Gradowska i p. Ewa Kwiatkowska wzięły udział w seminarium zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi nt" Dziecko naszą wspólną wartością - spójność oddziaływań przedszkola, domu rodzinnego i środowiska". Seminarium przeznaczone było dla nauczycieli przedszkola z województwa łódzkiego . Nasze koleżanki p. Gradowska i p. Kwiatkowska przygotowały na seminarium prezentację multimedialną "Mały człowiek - wielkie wartości" . Podczas występu Panie omówiły w jaki sposób system wartości jest wdrażany w przedszkolu oraz  jak wygląda spójność oddziaływań przedszkola-rodziny i środowiska w Rogowie . Tego typu spotkania pozwalają na wymianę doświadczeń  nauczycieli z różnych placówek oświatowych , co wpływa na wzbogacanie warsztatu pracy o nowe metody edukacyjne.

Gratulujemy nauczycielkom i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Poprawiony: piątek, 23 marca 2018 16:48