strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli
Szkolenie nauczycieli Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
piątek, 23 marca 2018 16:15

Nauczycielki Gminnego Przedszkola w Rogowie wzięły udział w szkoleniu , które odbyło się w zaprzyjaźnionym  Przedszkolu Miejskim Nr 233 w Łodzi. Tematem szkolenia było"Wartości w literaturze dziecięcej" . Warsztat poprowadziła konsultantka z WODN w Łodzi p. Mirosława Matczak. Nauczyciele mieli okazję poznać różnorodne techniki prowadzenia zajęć mających na celu kształtowanie u dzieci najważniejszych wartości  . P. Matczak przypomniała nauczycielom zasady stosowania metody TOC , która jest bardzo skuteczna w pracy z dziećmi i pozwala  im na samodzielne wyciąganie wniosków i analizowanie zaistniałych sytuacji.

Poprawiony: piątek, 23 marca 2018 16:26