strona główna wydarzenia Koncert muzyczny - Poznajmy się
Koncert muzyczny - Poznajmy się Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 19 marca 2018 13:12

Dzisiaj odbył się koncert muzyczny "Poznajmy się". Tytuł koncertu bardzo nas zdziwił , bo przecież znamy się z Panem Zbyszkiem już tyle lat. W trakcie koncertu okazało się ,że nie będziemy poznawać się wzajemnie  tylko ...no właśnie poznaliśmy nowy instrument muzyczny o dziwnej nazwie Theremin. Theremin czyli inaczej eterofon , termenvox  to instrument z grupy elektrofonów elektronicznych skonstruowany przez rosyjskiego fizyka Lwa Termena. Dźwięki produkowane przez theremin są ubogie harmonicznie i przypominają w swym brzmieniu wycie, jęk, kobiecy głos, gwizd , piłę, flet , skrzypce lub inne instrumenty.Ciekawe doświadczenie  z wydobywaniem dźwięków.

Poprawiony: poniedziałek, 19 marca 2018 13:27