strona główna wydarzenia Dzień Kobiet w przedszkolu
Dzień Kobiet w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
czwartek, 15 marca 2018 20:22


8 marca co roku obchodzony jest na całym świecie Dzień Kobiet. W tym dniu w sposób szczególny podkreślane jest znaczenie oraz wartość każdej Kobiety w życiu codziennym. Także w naszym przedszkolu nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego Dnia bo „Jak ogród nie istnieje bez kwiatów, tak świat nie istnieje bez Kobiet” .Naszą tradycją stał się w tym dniu pokaz mody , który odbywa się na czerwonym dywanie. W tym roku dzieci zaprezentowały wspaniałe kolorowe ubrania , które na pewno wyznaczą wiosenne trendy. Małe modelki i modele wdzięcznie prezentowali swoje stroje podczas spaceru przy muzyce. Na dywanie pojawiły się także nauczycielki , które w tym wyjątkowym dniu zaprezentowały  balowe stroje. Po części oficjalnej mali dżentelmeni obdarowali koleżanki oraz panie miłymi życzeniami i kwiatami. Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

Poprawiony: czwartek, 15 marca 2018 20:41