strona główna wydarzenia Teatrzyk" Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek"
Teatrzyk" Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 marca 2018 18:00

1 marca 2018r. dzieci z naszego Przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie w wykonaniu aktorów Agencji artystycznej Magik z Białegostoku pt: „Tomcio Łakomczuszek w krainie czekoladowych serduszek”. Bohaterem tej zabawnej opowieści był mały Tomcio Łakomczuszek , który objadał się od rana do wieczora , nie bacząc na zdrowotne konsekwencje. Mimo zaleceń Doktora Zdrówko -Tomcio nie chciał słyszeć o jedzeniu warzyw, owoców, higienie i porannej gimnastyce. Zafascynowany słodyczami stał się łatwą ofiarą Czekoladowej Czarownicy i Króla Bóla, którzy chcieli go schwytać i na zawsze uwięzić w krainie Czekoladowych Serduszek, z dala od rodziny i przyjaciół. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przedstawienie, a na koniec nagrodzili aktorów gromkimi brawami.


Poprawiony: środa, 07 marca 2018 17:19