strona główna wydarzenia Udział w XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej
Udział w XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 marca 2018 15:34

 

5 marca 2018r. Eliza Pałyga i Wojtuś Banasiak wzięli udział w XX Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej , którego organizatorami było PM Nr206 w Łodzi z oddziałami integracyjnymi oraz Kino HELIOS .

Podczas odbywającego się konkursu prezentowane były piosenki, których tematy  nawiązywały do minionych  Festiwali. Podczas Festiwalu dzieci  bawiły się  m.in. z kolorami, muzyką biesiadną, regionalną, harcerską, ekologiczną itp.

Współudział dzieci zarówno z Łodzi jak i regionu pozwoliło na zacieśnienie więzi między uczestnikami, zawarcie nowych przyjaźni, kontaktów, wymiany doświadczeń. Ponieważ  celem priorytetowym konkursu był  jednakowy udział dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, dlatego nie było najważniejsze perfekcyjne wykonanie utworu ale przede wszystkim dobra zabawa i pełna integracja. I ten cel został osiągnięty w 100%.  Nasi reprezentanci zaśpiewali znaną piosenkę z repertuaru Urszuli - Konik na biegunach. Za swój występ otrzymali nagrody , dyplom i pamiątkową statuetkę. Dla wszystkich uczestników na koniec Festiwalu odbył się w sali kinowej pokaz bajki.

Gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy dalszych sukcesów na scenie.

 

Poprawiony: poniedziałek, 05 marca 2018 15:51