strona główna wydarzenia Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 25 stycznia 2018 17:35

 

 

Karnawał to czas radości, tańców i wspaniałej zabawy, zatem w karnawale wszyscy chodzą na bale, zarówno ludzie starsi, młodzież a także dzieci.  W naszym przedszkolu bal odbył się 24 stycznia . Punktualnie o godzinie 9:30 animatorka z firmy Republika oficjalnie rozpoczęła imprezę karnawałową. Na sali pojawiły się  księżniczki, wróżki, rycerze, piraci, super bohaterzy, policjanci, strażacy , zwierzątka , postacie z bajek i ulubionych piosenek . Wszyscy wzięli udział w paradzie przebierańców , a następnie  w  konkursach . Była zabawa z chusta animacyjną , przejście przez tunel , taniec w parach , taniec z balonami . Największą frajdą była maszyna do robienia baniek mydlanych , które podczas balu wypełniały całą salę. Przy znanych przebojach wszyscy popisywali się swoimi tanecznymi umiejętnościami . Ten bal na długo pozostanie  w naszej pamięci.

 

 

Fotoreportaż z balu można obejrzeć w galerii !!!

Poprawiony: czwartek, 25 stycznia 2018 18:09