strona główna wydarzenia Tydzień obchodów DNIA BABCI I DZIADKA
Tydzień obchodów DNIA BABCI I DZIADKA Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 16 stycznia 2018 21:10

Obecny tydzień mija pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci z wszystkich grup zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolne uroczystości, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dziadkowie uczestniczyli we wspólnych zabawach i konkursach,  a jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy Wam wszystkiego co najlepsze!


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Rodzicom , którzy zaangażowali się w organizację spotkania .

 

Zdjęcia z imprez zamieszczone są w naszej galerii ...zapraszamy na wspomnienia  zatrzymane w kadrze.

Poprawiony: czwartek, 18 stycznia 2018 21:38