UWAGA RODZICE! ANKIETA "MAMO, TATO WOLĘ WODĘ!" Drukuj Email
Wpisany przez Gradowska
niedziela, 07 stycznia 2018 16:14

DRODZY RODZICE!!!

OD KILKU LAT UCZESTNICZYMY JAKO PLACÓWKA W PROJEKCIE EDUKACYJNYM "MAMO, TATO WOLĘ WODĘ!" W TYM ROKU JEST TO 10, JUBILEUSZOWA EDYCJA. Z TEJ OKAZJI ORGANIZATORZY PROGRAMU ZORGANIZOWALI ANKIETĘ NT. DOBROCZYNNEGO WPŁYWU SPOŻYWANIA WODY NA NASZ ORGANIZM. ZDOBYTA W TEN SPOSÓB WIEDZA MA POMÓC W OCENIE EFEKTYWNOŚCI WSPÓLNIE PODEJMOWANYCH DZIAŁAŃ NA TEMAT, OGÓLNIE BIORĄC, ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

PONIŻEJ UDOSTĘPNIAM PAŃSTWU TREŚĆ LISTU OTRZYMANEGO OD ORGANIZATORÓW I ZACHĘCAM DO WZIĘCIA UDZIAŁU W ANKIECIE. NA DOLE STRONY JEST RÓWNIEŻ LINK DO ANKIETY.

UWAGA! PIERWSZY ETAP BADANIA PROWADZONY JEST TYLKO DO 15 STYCZNIA.ZATEM, LICZY SIĘ CZAS!!!

BADANIE, JAK PODKREŚLAJĄ ORGANIZATORZY, JEST CAŁKOWICIE POUFNE.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym. Jest ono częścią projektu, który niedługo będzie realizowany w naszym przedszkolu. Pod linkiem, który przesyłam, znajduje się kilka pytań związanych z tematyką projektu. Będziemy wdzięczni, jeśli poświęcą Państwo chwilę i odpowiedzą na nie. Informacje uzyskane od Państwa będą dla nas bardzo ważne.

Prowadzone badanie jest poufne — na żadnym etapie analizy danych nie będą ujawniane odpowiedzi poszczególnych osób, a dane analizowane będą zbiorczo razem z danymi uzyskanymi od rodziców przedszkolaków z całej Polski.

Po odpowiedzeniu na wszystkie pytania zostaną Państwo poproszeni o podanie swojego adresu mailowego w celu wzięcia udziału w drugim etapie badania, które odbędzie się po zakończeniu naszego projektu w przedszkolu. Drugi etap badania odbędzie się wiosną 2018, a ankiety dostaniecie Państwo bezpośrednio od firmy badawczej IQS, która współpracuje przy realizacji projektu. Państwa adresy zostaną wykorzystane tylko do przesłania linków do drugiej części ankiety, nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu. Jest dla nas bardzo ważne, abyście wzięli Państwo udział w obu częściach badania.

Prosimy kliknąć poniższy link. Przekieruje on Państwa do ankiety przygotowanej przez firmę badawczą IQS. Wypełnienie ankiety zajmie około 5 minut.

Dziękujemy.

Jeśli link nie działa poprawnie, można go skopiować i wkleić bezpośrednio do przeglądarki.

List został wysłany przez IQS Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Mangalia 2A przy współpracy z firmą Generations Sp. z o.o., realizatorem projektu „Mamo, tato, wolę wodę!” (www.grupaiqs.pl).

Poprawiony: niedziela, 07 stycznia 2018 16:16