strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie konkursu " BOMBKA BOŻONARODZENIOWA"
Rozstrzygnięcie konkursu " BOMBKA BOŻONARODZENIOWA" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
niedziela, 17 grudnia 2017 21:29

W piątek został rozstrzygnięty rodzinny konkurs plastyczny " BOMBKA NOWOROCZNA". W tym roku pobiliśmy rekord . W konkursie wzięło udział 60 dzieci . To więcej niż połowa naszej społeczności. Ponownie Jury miało ogromny problem z wybraniem najpiękniejszej , najbardziej oryginalnej pracy . Wszystkie są wspaniałe, kreatywność rodzin co roku nas zaskakuje ( oczywiście bardzo pozytywnie ). Gratulujemy uczestnikom cierpliwości, pomysłowości , kreatywności. Jury przyznało 60 pierwszych miejsc , bowiem każda bombka zasługuje na wyróżnienie . Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i reklamówkę z prezentami .

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i  wspólne poświęcenie czasu na przygotowanie bombek , które ozdabiają nasz korytarz .

Poprawiony: niedziela, 17 grudnia 2017 21:41