strona główna wydarzenia Mikołajkowy prezent dla chorych dzieci
Mikołajkowy prezent dla chorych dzieci Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 06 grudnia 2017 13:23

 

W listopadzie odbyła się w przedszkolu zbiórka książek, gier , puzzli . Wszystkie zebrane rzeczy zostały spakowane i przekazane dla chorych dzieci przebywających w oddziałach Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

W imieniu kierownika Szkoły Filialnej Nr3 w Łodzi p. Marioli Adamczyk składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom . Zebrane gry , książki , puzzle zostały przekazane do świetlic przyszpitalnych w ICZMP.

" Czasem najmniejszy gest może sprawić największą radość"

Mikołajki posegregowały zebrane zabawki i z uśmiechem przekazały je Mikołajowi , który odwiedził dzisiaj rano chore dzieci przekazując im od Rogowian prezenty pod choinkę .

Poprawiony: środa, 06 grudnia 2017 13:33