strona główna wydarzenia Dzień Nauczyciela życzenia
Dzień Nauczyciela życzenia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
czwartek, 12 października 2017 19:25

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dziękuję Nauczycielom , Pracownikom przedszkola  za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą jaką każdego dnia z wysoką starannością wykonujecie.  Wierzę, że z wiedzy którą Państwo przekazujecie te i kolejne pokolenia wychowanków będą korzystać przez resztę swojego życia . Będą dzięki Państwa zaangażowaniu mogli z odwagą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata, rozwijać zainteresowania, osiągać sukcesy. Jednocześnie życzę Państwu dużo sił, energii i twórczej pasji oraz licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, a także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.

Poprawiony: czwartek, 12 października 2017 19:33