strona główna wycieczki Wspomnienia gr II,IV z wycieczki do Mikrokosmosu
Wspomnienia gr II,IV z wycieczki do Mikrokosmosu Drukuj Email
czwartek, 11 października 2012 22:27

W naszym przedszkolu jest sześć grup , dlatego też planowanie wycieczek jest troszkę skomplikowane. Wszystkie grupy nie mogą jechać jednym autokarem  , dlatego też każdy wyjazd musimy podzielić na dwie tury. Tym razem do Mikrokosmosu pojechała II i IV grupa , dołączyli do nas koledzy z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym .Dzieci wspólnie zwiedzały Park Mikrokosmosu i podziwiały ogromne owady . Poznawały ich wygląd, zwyczaje oraz miejsca gdzie występują . Największe zainteresowanie skupiła na sobie ogromna modliszka , żeby ją zobaczyć dzieci musiały "zadzierać " bardzo wysoko głowę . Po zwiedzeniu ścieżki dydaktycznej , przedszkolaki i uczniowie  skorzystali z uroków placu zabaw , do dyspozycji  był małpi gaj, jazda na linie, tunele, zjeżdżalnie , huśtawki oraz trampolina.  Szkoda było wyjeżdżać , ale na pewno jeszcze w to miejsce powrócimy.

więcej zdjęć w galerii - zapraszamy

Poprawiony: czwartek, 11 października 2012 22:45