strona główna wydarzenia Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 19 września 2017 12:16

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji każdego roku organizowane s różnego rodzaju imprezy . W tym roku świętowanie rozpoczęliśmy troszkę wcześniej . 18 września w przedszkolu odbył się Bal Przedszkolaka .Niespodzianką były kolorowe , uwielbiane przez dzieci balony , które wykorzystano  we wspólnej zabawie i konkursach .    Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się .  19 września na nasze dzieciaki czekała następna niespodzianka w postaci udziału w przedstawieniu teatralnym " Jesień na polanie" . Warto świętować Dzień Przedszkolaka  każdego dnia , bo dzieciństwo dostarcza najwięcej pozytywnych wrażeń,  pokazuje że można być stale uśmiechniętym , szczęśliwym ,ciekawym , chętnym poznawania nowych rzeczy . Świętujmy więc każdy dzień pobytu w przedszkolu .

Kochane dzieciaki !! ŻYCZYMY WAM WSPANIAŁEJ ZABAWY , SUPER WRAŻEŃ KAŻDEGO DNIA KIEDY JESTEŚCIE Z NAMI.

Poprawiony: wtorek, 19 września 2017 12:47