strona główna wydarzenia WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM
WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 04 września 2017 11:15

Dzisiaj uroczyście rozpoczynamy  nowy rok przedszkolny.

Serdecznie witamy wszystkie Dzieci po wakacyjnej przerwie , mamy nadzieję że jesteście gotowe by wkroczyć w nasz przedszkolny świat i odkrywać z nami jego tajemnice  . Szczególnie serdecznie witamy najmłodszych przedszkolaków , które będą stawiać pierwsze kroki w edukacji przedszkolnej oraz ich Rodziców  także  debiutujących w nowej roli Rodziców przedszkolaka. Życzymy Wam wiele niezapomnianych wrażeń, wspaniałej zabawy , dużego grona przyjaciół i samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Rodzicom życzymy , aby nowy rok przedszkolny otwierał nowe możliwości , dawał szansę odkrywania nieznanych pokładów  waszych osobowości , talentów , sił i pomysłów . Jednocześnie zapraszamy wszystkich do współpracy i aktywnego udziału w życiu placówki.

Poprawiony: poniedziałek, 04 września 2017 11:33