strona główna wydarzenia Goście w przedszkolu
Goście w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 27 czerwca 2017 20:21

26 i 27 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy zaprzyjaźnione przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego Nr 71 w Łodzi. Nasi koledzy  nie maja własnego ogrodu , ani placu zabaw , dlatego postanowili ostatnie dni przed wakacjami spędzić w Rogowie .  Nasi przyjaciele zwiedzili najpierw budynek przedszkola , a następnie w promieniach słońca wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych . Pełni energii i dobrego humoru wspólnie bawiliśmy się w piaskownicy , chętnie graliśmy w piłkę , odważniejsi pokonywali tory przeszkód , a dzieci lubiące czuć wiatr we włosach szalały na huśtawkach. Te dwa dni były pełne wrażeń , okazało się że jesteśmy dobrymi gospodarzami i bardzo szybko integrujemy się z innymi dziećmi. Kiedy nadszedł czas wyjazdu nasi nowi koledzy zaprosili nas do swojego przedszkola na rewizytę , chyba skorzystamy z zaproszenia w przyszłym roku.

Poprawiony: wtorek, 27 czerwca 2017 20:54