strona główna wydarzenia Odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 107 w Łodzi
Odwiedziny przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego Nr 107 w Łodzi Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 09 czerwca 2017 09:57

Na nasze zaproszenie w  piątek tj. 09.06.2017r.  odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 107 w Łodzi. Przedszkolaki przyjechały do nas  pociągiem , co sprawiło że ich wycieczka była jeszcze bardziej atrakcyjna. Goście zwiedzili  nasze przedszkole a następnie wzięli udział w zabawach integracyjnych z naszymi przedszkolakami. Po wspólnych zabawach dzieci z PM Nr 107  pojechały na wycieczkę  Rogowską " Ciuchcią" wąskotorową .  Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek , a przedszkolaki z PM Nr 107 w Łodzi wręczyły Pani dyrektor pamiątkowy album z własnoręcznie wykonanymi obrazkami. Mamy nadzieję , że  nowi koledzy będą nas częściej odwiedzać .

Poprawiony: piątek, 09 czerwca 2017 10:17