strona główna wydarzenia XIX Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Piosenki w kolorach tęczy"
XIX Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej " Piosenki w kolorach tęczy" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 24 kwietnia 2017 21:17

Po raz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Przedszkolnej , którego organizatorem jest PM Nr 206 w Łodzi . To już XIX edycja festiwalu , tym razem tematem przewodnim były "Piosenki w kolorach tęczy". Tegoroczne występy były bardzo kolorowe , od razu poczuło się powiew wiosny , która  nie rozpieszcza nas aurą. Najważniejsza podczas festiwalu była dobra zabawa i uśmiech na twarzach dzieci. Celem priorytetowym  spotkania , które odbyło się w sali Kina HELISO , był udział dzieci zdrowych i niepełnosprawnych,  zacieśnienie więzi między uczestnikami, zawarcie nowych przyjaźni, kontaktów, wymiany doświadczeń  czyli pełna integracja . Poprzez wspólną zabawę  uczestnicy poznają znaczenie tak ważnych wartości jak odpowiedzialność za siebie i innych, współdziałanie oraz empatia.

Nasze przedszkole reprezentowała grupa 3 dziewczynek z grupy IV - Maja , Zosia i Oliwka , które zaśpiewały piosenkę pt" Tęczowa piosenka" . Gratulujemy udanego występu i życzymy dalszych wokalnych sukcesów .

Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 07:12