strona główna wydarzenia Jaś i Małgosia - przedstawienie teatralne
Jaś i Małgosia - przedstawienie teatralne Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 21 marca 2017 13:42

 

Dzisiaj gościliśmy w  naszym przedszkolu grupę teatralną MAGIK  z Białegostoku . Aktorzy zaprezentowali nam bajkę " Jaś i Małgosia" , któż nie zna opowieści o domku z piernika ? Prawie wszyscy znają , ale dzisiaj  przedszkolaki poznały trochę odmienioną wersję znanej baśni. Podczas oglądania teatrzyku nasi najmłodsi widzowie, uczyli się jak należy postępować wobec innych, zrozumieli że dobre zachowania przynoszą wdzięczność i odwzajemnioną pomoc. Bohaterowie – Jaś i Małgosia, w trakcie wędrówki po lesie, pokazywali przedszkolakom pozytywne wzorce zachowań w różnych sytuacjach. Dzieci brały czynny udział w przedstawieniu, pomagając głównym bohaterom wykaraskać się z rozmaitych perypetii. Spektakl bardzo się wszystkim podobał, a aktorzy otrzymali ogromne oklaski od  widowni.

Poprawiony: wtorek, 21 marca 2017 14:01