strona główna wydarzenia Wizyta w Szkole Podstawowej w Przyłęku Dużym
Wizyta w Szkole Podstawowej w Przyłęku Dużym Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
czwartek, 16 marca 2017 10:34

Grupa III I IV została zaproszona na zajęcia edukacyjne do zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym . Pani dyrektor Grażyna Ziółkowska oprowadziła dzieci po szkole i zapoznała je z najważniejszymi zasadami obowiązującymi uczniów . Po zwiedzeniu budynku przedszkolaki z gr III wzięły udział w lekcji w klasie II , gdzie nauczycielka p. Ewa Świderek rozmawiała z uczniami na temat zdrowego stylu życia .Po wysłuchaniu części teoretycznej dzieci zostały zaproszone do wykonania różnorodnych ćwiczeń gimnastycznych .Podczas lekcji przedszkolaki miały możliwość obejrzenia zeszytów i książek w których pracują uczniowie. Natomiast dzieci z grupy IV aktywnie uczestniczyły w lekcji prowadzonej przez dyrektora szkoły p. Grażynę Ziółkowską . Przedszkolaki wspólnie z uczniami klasy III rozwiązywały zagadki o różnej tematyce oraz rozpoznawały czas na zegarkach. Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci wzięły udział w zabawach z wykorzystaniem magicznego dywanu , który zamontowany jest w grupie przedszkolnej . Tego typu pomoc edukacyjna jest dla dzieci bardzo atrakcyjna , podczas zabawy uczą się i zdobywają nowe wiadomości . Mamy nadzieję , że w niedługim czasie i nasze dzieci będą miały możliwość korzystania z własnego magicznego dywanu .

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor oraz Radzie Pedagogicznej ze Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym za miłe przyjęcie .

Poprawiony: czwartek, 16 marca 2017 12:34