strona główna wydarzenia DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU
DRZWI OTWARTE W PRZEDSZKOLU Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 23 lutego 2017 20:22

W tym tygodniu gościliśmy nowych kolegów w ramach zorganizowanych DNI OTWARTYCH W PRZEDSZKOLU. Dzieci wraz z Rodzicami mieli okazję zwiedzić całe przedszkole, poznać pracowników, zapoznać się z organizacją pracy placówki. W prezentację swojego przedszkola włączyły się obecne przedszkolaki, które wręcz "porwały" nowych kolegów do zabawy w poszczególnych kącikach tematycznych na swoich salach. Dzieci szybko odnalazły wspólny język i dobrze się bawiły. Nowi koledzy uczestniczyli także w przygotowanych zajęciach: słuchali opowiadania o przyjaźni " W Kolorkowie", malowały farbami, poznawały kolory także w języku angielskim, uczestniczyły we wspólnych zabawach ruchowych ze śpiewem.

Poprawiony: czwartek, 23 lutego 2017 20:28