strona główna wydarzenia Bal Pierwszaka i Przedszkolaka w gr V
Bal Pierwszaka i Przedszkolaka w gr V Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 14 lutego 2017 13:49

Jedną z form współpracy przedszkola i szkoły jest wspólne organizowanie imprez integracyjnych. W harmonogramie imprez i uroczystości naszego przedszkola na stałe zapisana jest impreza integracyjna "Bal pierwszaka i przedszkolaka" , który organizowany jest przez nauczycieli najstarszych grup pod koniec karnawału. Tradycji stało się zadość i w tym roku  zaprosiliśmy do wspólnej zabawy uczniów z klas I z którymi wspólnie obchodziliśmy Święto Walentynek . Nie zabrakło konkursów, korowodów i słodkiego poczęstunku .Było słodko, gwarno i wesoło . Szkoda że tego nie widzieliście  i z nami nie potańcowaliście.

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2017 13:39