strona główna wydarzenia Walentynki w przedszkolu
Walentynki w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 14 lutego 2017 12:02

„W dniu świętego Walentego, nic nie może dziać się złego, nikt nie może się dziś złościć, bo dziś nadszedł dzień miłości.” - tymi słowami rozpoczęła się huczna zabawa Walentynkowa w naszym przedszkolu . W tym dniu nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę. Wszystkie dzieci ubrane były w kolorze czerwonym  symbolizującym serce. Dzieci dowiedziały się skąd się wzięły ‘walentynki” i co to święto oznacza. Po części wstępnej rozpoczął się Bal Walentynkowy  podczas którego nie zabrakło zabaw muzyczno-tanecznych z wykorzystaniem pluszowego serduszka, tańców z balonami, konkursów, quizów . Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich konkurencjach, znakomite humory i super zabawa towarzyszyły dzieciom przez cały czas. To był szczęśliwy dzień, pełen miłości, przyjaźni, radości i fanatycznej zabawy!!! Na zakończenie spotkania każda grupa otrzymała „walentynkę” w postaci mega wielkiej kolorowanki.

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2017 13:23