strona główna wydarzenia Zajęcza chatka - przedstawienie teatralne
Zajęcza chatka - przedstawienie teatralne Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 15 lutego 2017 13:57

 

W środę 15 lutego wszystkie przedszkolaki obejrzały piękną, rosyjską bajkę o przyjaźni i chęci niesienia pomocy innym. Spektakl opowiadał o małym zajączku, któremu chytry i sprytny lis podstępem zabrał chatkę, wypędzając go z własnego domu.Zapłakany, smutny zajączek prosił napotkane zwierzątka o pomoc w odzyskaniu domku. Jednak i one nic nie wskórały. Dopiero kogut swoim, ostrym dziobem przepędził lisa, a uradowany szaraczek mógł zamieszkać z powrotem w swojej chatce. Kolorowa scenografia, barwne kostiumy, oryginalne maski, wspaniała gra dwóch aktorów, sprawiły, że spektakl podobał się naszym przedszkolakom, wprawił ich w zaciekawienie oraz wspaniałą i wesołą zabawę.

Poprawiony: czwartek, 16 lutego 2017 10:37