strona główna wydarzenia Święto Babci i Dziadka w przedszkolu
Święto Babci i Dziadka w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 07 lutego 2017 21:07

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka to już tradycja w naszym przedszkolu, to również okazja by wyrabiać u dzieci więzi uczuciowe z rodziną, zapoznać je z miejscem Dziadków w rodzinie, uczyć szacunku dla nich. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce w dniach od 7 do 10 lutego 2017 r. odbyły się uroczyste spotkania w Gminnej Bibliotece Publicznej. Dzieci przygotowały atrakcyjne programy artystyczne , które Babcie i Dziadkowie oglądali degustując się słodkim poczęstunkiem jaki przygotowali rodzice naszych przedszkolaków. Po części artystycznej wszyscy wzięli udział w zabawach integracyjnych , korowodach tanecznych i różnego rodzaju zadaniach sprawnościowych ( było m.in. obieranie jabłka aby uzyskać najdłuższą skórkę , wyścig samochodzików , taniec z balonem itp.). Babcie i Dziadkowie wrócili tego dnia do domów z własnoręcznie przygotowanymi przez dzieci laurkami i innymi miłymi niespodziankami. Życzymy wszystkim aby Święto Babci i Dziadka trwało cały rok .

 

Zdjęcia z uroczystości każdej grupy zostaną zamieszczone w galerii.

Poprawiony: wtorek, 07 lutego 2017 22:19