strona główna wydarzenia Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 07 lutego 2017 11:20

 

 

 

Karnawał to niezwykły czas dla naszych milusińskich. W tym okresie , dzieci co roku czekają na jeden jedyny, wyjątkowy dzień, podczas którego odbywa się bal przebierańców.

6 lutego nasze przedszkole zamieniło się w Krainę Lodu. Przepięknie i bardzo pomysłowo przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje cudowne stroje. Niezliczone księżniczki, Elzy, kotki, piraci, policjanci, Spidermany, ninja a także inne postacie z bajek bawiły się świetnie uczestnicząc we wspólnej zabawie i konkursach , a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańców. Punktem kulminacyjnym balu było zaprezentowanie swoich strojów przez wszystkie grupy. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie sami!

Poprawiony: wtorek, 07 lutego 2017 11:49