strona główna wydarzenia Spotkanie ze studentką dietetyki
Spotkanie ze studentką dietetyki Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 02 grudnia 2016 23:42

1 grudnia 2016 r. gościliśmy w przedszkolu na naszych zajęciach studentkę Wyższej Szkoły Biznesu i Nauk o Zdrowiu p. Sylwię ,która odbywała w naszym przedszkolu praktykę studencką. W ramach harmonogramu praktyk p. Sylwia zaplanowała spotkanie edukacyjne z grupami podczas którego omówiła z dziećmi m.in. zasady zdrowego żywienia, piramidę zdrowego żywienia. Poprowadziła quiz " Czego nie możemy jeść" . W ramach spotkania p. Sylwia  przeprowadziła także zabawy z dziećmi m.in. zgadywanki , kolorowe quizy a na zakończenie spotkania omówiła piramidę aktywności fizycznej . To było bardzo pouczające  spotkanie , które pozwoliło nam usystematyzować naszą wiedzę.

Poprawiony: sobota, 03 grudnia 2016 00:00