strona główna wydarzenia Konkurs plastyczny : Okładka na ulubioną książkę
Konkurs plastyczny : Okładka na ulubioną książkę Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 07 listopada 2016 14:45

Nasze przedszkole było organizatorem konkursu plastycznego pt: "Moja ulubiona książka- okładka na książkę" . W konkursie wzięły udział dzieci z Gminnego Przedszkola w Rogowie, Niepublicznego Przedszkola im. M.Robin w Olszy oraz Niepublicznego Przedszkola Marisol w Brzezinach . Wszystkie prace były bardzo pomysłowe , odzwierciedlały tytuły ulubionych książek . Dzieci zastosowały różnorodne techniki plastyczne . Jury miało problem z wybraniem najlepszych prac , dlatego jednomyślnie przyznano I miejsce wszystkim uczestnikom naszego konkursu. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy , dmuchane plażowe piłki oraz książeczkę a każda placówka pamiątkowy dyplom . Autorom prac serdecznie gratulujemy. Wszystkie prace zostaną umieszczone na wystawie w Gminnej Bibliotece Publicznej.

Poprawiony: poniedziałek, 07 listopada 2016 15:02