strona główna wydarzenia Konkurs internetowy " Las i jego mieszkańcy"
Konkurs internetowy " Las i jego mieszkańcy" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 24 października 2016 11:25

Jesień to bogactwo kolorów i naturalnych materiałów. Jesień to również wdzięczny temat do rozwijania wszechstronnych zainteresowań dzieci. Dlatego, pod okiem opiekunów grup, chętne dziecko przygotowało pracę do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Las i jego mieszkańcy w oczach dziecka” pod honorowym patronatem Nadleśnictwa Dojlidy organizowane przez przedszkole w Białymstoku. Oto one:

Grupa I – Nikola Kopeć „Jeż”

Grupa II – Adela Gawrych „Łoś – Super Ktoś” (na czerwonym tle)

Grupa II – Martyna Królikowska „Sowa”

Grupa III – Maja Koziarska „Łosiek – Ktosiek”

Grupa IV – Tymon Rokoszewski „Lisy”

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2016 11:34