Udział w szkoleniu Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
poniedziałek, 24 października 2016 10:48

21 października 2016 r. p. Ewa Kwiatkowska i Iwona Felczak wzięły udział w szkoleniu zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Brzezinach. Realizując postanowienia Narodowego Programu Antyterrorystycznego na lata 2015-2019  , którego jednym z zadań jest wzmocnienie przygotowania służb i instytucji na możliwość wystąpienia zdarzeń o charakterze terrorystycznym , Komenda Powiatowa Policji w Brzezinach  przeprowadziła szkolenie z zakresu zarządzania kryzysowego  - na którym podczas ćwiczeń praktycznych pokazano  ujawnienie improwizowanego ładunku wybuchowego w budynku użyteczności publicznej , ewakuację  uczniów i pedagogów , oraz neutralizację  w specjalistycznej beczce pirotechnicznej  ładunku wybuchowego. Pokaz przeprowadzony był przez policyjnych pirotechników z SPAP w Łodzi.  Po części praktycznej nasze koleżanki wzięły udział w spotkaniu podsumowującym w/w działania .

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2016 11:01