strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli
Szkolenie nauczycieli Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
sobota, 10 września 2016 21:47

dla nauczycieli ...

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego jest jednocześnie rozpoczęciem cyklu szkoleń dla nauczycieli , którzy permanentnie podwyższają swoje kwalifikacje i zdobywają nowe umiejętności i wiadomości , które następnie przekazują swoim wychowankom. W piątek odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu realizowanego przez łódzki WODN - Wspomaganie placówek oświatowych - diagnoza potrzeb . Warsztat prowadziły p. Anna Maciejewska wicedyrektor łódzkiego WODN oraz Mirosława Matczak - konsultant sprawujący opiekę nad grupą nauczycieli z  Gminnego Przedszkola w Rogowie , Przedszkola w Jeżowie oraz Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym i w Wagrach . Grono Pedagogiczne z w/w placówek ustaliło jaka tematyka spotkań będzie obowiązywała na szkoleniach zaplanowanych w roku szkolnym 2016-2017.

Poprawiony: sobota, 10 września 2016 22:10