strona główna wydarzenia Pierwsze chwile w przedszkolu...
Pierwsze chwile w przedszkolu... Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
piątek, 02 września 2016 20:48

 

Po przerwie wakacyjnej  powitaliśmy w przedszkolu wypoczętych, opalonych , pełnych wakacyjnych wrażeń przedszkolaków. Nie ważne że dzieci nie pamiętają nazw miejscowości w których odpoczywały z rodzicami , ważne jest to , że mają wspomnienia i opowiadają o swoich przygodach . Dzisiaj kiedy pierwszy raz ( niektórzy od ponad dwóch miesięcy) przekroczyli próg przedszkola dzielili się swoimi wakacyjnymi wrażeniami z kolegami, przyjaciółmi i swoimi Ciociami . Pierwszy dzień pobytu w przedszkolu można zaliczyć do bardzo udanych , nawet  najmłodsze dzieci , czyli przedszkolaki które pierwszy raz w życiu przekroczyły progi przedszkola  , szybko zaaklimatyzowały się  w nowym dla nich środowisku. Chyba pierwszy raz od paru lat z okien najmłodszych grup nie słychać było płaczu . Puszcza oczkoA nawet jak ktoś coś usłyszał to tylko we wczesnych godzinach porannych bo po śniadaniu w przedszkolu rozbrzmiewał radosny śmiech . Najważniejsze , że wszyscy zarówno rodzice , dzieci jak i pracownicy przedszkola oficjalny pierwszy dzień pobytu dzieci w przedszkolu mogą zaliczyć już do historii. Mamy nadzieję , że nasi najmłodsi zostawią w pamięci ten dzień rozstania z rodzicami jako miłe wspomnienie i w poniedziałek powrócą do swoich grup z uśmiechem na twarzy.

Kochane dzieci w naszym przedszkolu czeka na was wiele przygód , które dadzą wam wiele radości i wspomnień .

Życzymy Wam wspaniałego , pełnego przygód roku przedszkolnego.

Poniżej przedstawiamy pierwszy fotoreportaż z pobytu w przedszkolu.

 

Poprawiony: piątek, 02 września 2016 21:36