strona główna wydarzenia FESTYN RODZINNY
FESTYN RODZINNY Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 25 maja 2016 11:10

25 maja 2016r. w naszym przedszkolu odbył się Festyn Rodzinny  pod hasłem "Mama, Tata i Ja", którego celem była integracja środowiska przedszkolnego. . Impreza ta na stałe weszła w kalendarz uroczystości przedszkola i stanowi podsumowanie całorocznej współpracy Rady Rodziców z Radą Pedagogiczną. Festyn rozpoczęła Pani dyrektor , która złożyła wszystkim rodzicom z okazji ich święta życzenia , a następnie zaprosiła na występ artystyczny przedszkolaków. Po zaprezentowaniu wierszyków i piosenek o Mamie i Tacie  , na wszystkich czekała niespodzianka w postaci krótkiej  inscenizacji znanej bajki „ Jaś i Małgosia” jednak tym razem aktorami były nauczycielki naszego przedszkola. Kiedy gromkie brawa wreszcie ucichły , uczestnicy festynu zostali zaproszeni na pyszne kiełbaski i kaszankę ( które ufundował p. Przemysław Borowiński) oraz na łakocie jakie przygotowali rodzice . W tym czasie maluchy szalały na  dmuchanych zjeżdżalniach  lub stały w „kolejce” po ulubioną watę cukrową. Takie dni dzieci uwielbiają w przedszkolu bo nie ma lepszej zabawy jak zabawa z własnym rodzicem .

 

 

C.D.N........:-)

Poprawiony: środa, 25 maja 2016 14:37