strona główna wydarzenia Grupa V - konkurs piosenki
Grupa V - konkurs piosenki Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 22 maja 2016 23:34

W piątkowy, ciepły dzień troje dzieci z grupy V wzięło udział w festiwalu piosenki pod hasłem "Piosenka z barwnym akcentem" z okazji Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną 2016. Część artystyczna miała miejsce na terenie Muzeum Regionalnego w Brzezinach. Nasi artyści zaśpiewali piosenkę pt. "Różowa piosenka". Zespół wokalny tworzyli:

- Basia Nowak

- Zuzia Rutkowska

- Bartuś Bogdański

Jury nagrodziło wszystkie zespoły oraz solistów w wieku przedszkolnym atrakcyjnymi upominkami. Organizatorzy zaprosili dzieci do zabaw z animatorami oraz zapewnili słodki poczęstunek i potrawy z grilla. Nasze dzieci miały możliwość uświetnić swoim występem lokalne świeto oraz zaprezentować swoje talenty. GRATULUJEMY !!!Śmiech

Poprawiony: poniedziałek, 23 maja 2016 12:14