strona główna wydarzenia Festwial Sztuki Małego Dziecka - TAJEMNICA - występy gr IV
Festwial Sztuki Małego Dziecka - TAJEMNICA - występy gr IV Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
środa, 20 kwietnia 2016 18:02

 

Od kilku lat nasze przedszkole bierze aktywnie udział w Festiwalu Sztuki Małego Dziecka . Misją Festiwalu jest współudział w rozwijaniu i upowszechnianiu wychowania przez sztukę oraz pogłębianie współpracy wśród różnych instytucji , które zajmują się twórczym rozwojem dziecka. Festiwal obejmuje wiele działań , które co roku skupiają się wokół hasła przewodniego. W XVI edycji tematem jest TAJEMNICA . Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym i dziecięcej scenie - część muzyczna. Dziewczynki z grupy IV ( Maja ,Ania i Zosia) 19 kwietnia  zaprezentowały na scenie Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi  piosenkę „ Na podwórku w  piaskownicy” , której bohaterami była ośmiornica ,żaba i ślimak . Teraz czekamy na werdykt Jury !

Poprawiony: środa, 20 kwietnia 2016 18:27