strona główna wydarzenia VIII Powiatowy Konkurs Zespołów Teatralnych ZŁOTA MASKA 2016 - gr V
VIII Powiatowy Konkurs Zespołów Teatralnych ZŁOTA MASKA 2016 - gr V Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
wtorek, 19 kwietnia 2016 19:50

 

19 kwietnia 2016 roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Wiśniowej Górze odbył się VIII Powiatowy  Konkurs Zespołów Teatralnych "Złota Maska 2016 " . Celem konkursu jest prezentacja osiągnięć i propagowanie tradycji teatrów amatorskich , wymiana doświadczeń a przede wszystkim poznanie dorobku poetów , bajkopisarzy, powieściopisarzy i twórców ludowych .  W tym roku do konkursu przystąpiła grupa V z naszego przedszkola. Na scenie przed Jury  złożonego z fachowców z dziedziny teatru, nasze przedszkolaki przedstawiły bajkę "Kopciuszek " do której scenariusz i choreografię przygotowały p. Z. Krychniak i p. E.Zarębska , piękną dekorację p.  P.Czajkowska   a muzyczną oprawę   p. Ż. Walkus . Mali aktorzy otrzymali wielkie brawa , słodkości i pamiątkowy dyplom. Na werdykt jury musimy jednak poczekać do czwartku .

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 19 kwietnia 2016 20:48