strona główna wydarzenia Dzień Kobiet na wesoło
Dzień Kobiet na wesoło Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
środa, 09 marca 2016 21:08

 

DZIEŃ KOBIET NA WESOŁO

Dzisiaj w przedszkolu odbyła się pierwsza transmisja telewizyjna ze studia PrzedszkoleRogow ! Nową audycję poprowadziła Zdzisława Fircyk czyli Ciocia Kasia. Prowadząca zapowiedziała występ Kazi Kurczok , która przedstawiła wszystkim najświeższe wiadomości z kraju i ze świata . Kazia czyli Ciocia Danusia opowiedziała  o 6 letniej Gryzeldzie Śpioch , która została uznana za wynalazcę ….łóżka na którym stale leżała i leniuchowała. Swój wynalazek opatentowała , na pewno na tym się wzbogaci. Kazia Kurczok poinformowała także o nowince ze świata celebrytów . Otóż po 43 latach wielkiego uczucia Barbie porzuciła swoją największa i jedyną miłość – Kena . Podobno straciła cierpliwość czekając tyle lat na oświadczyny Kena . Cóż za strata ! Dobrą wiadomością jest to , że pomimo rozstania pozostaną najlepszymi przyjaciółmi. Po takich rewelacjach prowadząca program Zdzisława Fircyk zaprosiła wszystkich na prognozę pogody , którą przedstawiła Jagoda Chmurka czyli Ciocia Gosia . Pogodynka tak machała miotłą , aż z planszy pospadały rekwizyty i Koluszki pomieszały się z Brzezinami , a Rogów wywiało na sam koniec województwa łódzkiego. Chmurka obiecała , że na jutro posprząta i w godzinach porannych przedstawi nową  pewnie już słoneczna pogodę dla naszego rejonu.  Po głównym wydaniu wiadomości prowadząca Fircyk zaprosiła widzów na program poświęcony modzie. W roli modeli wystąpiły przedszkolaki Gminnego Przedszkola w Rogowie , które postanowiły wyznaczyć nowy trend mody na nadchodząca wiosnę i lato 2016 roku, to będzie prawdziwy hit sezonu !. W rytmie dyskotekowych nagrań modelki i modele na pomarańczowym dywanie z gracją prezentowali swoje stroje .Każdy starał się wyeksponować najważniejsze walory swojego ubioru . Po szałowym występie Zdzisława Fircyk kontynuowała program i zaprosiła widzów na Koncert życzeń , który poprowadziła Ziuta Groszek czyli Ciocia Iwonka. Szlagierem była nowa aranżacja znanej piosenki „Baby ach te baby „ . Potem sami już nie wiemy co leciało , ważne że się dobrze tańczyło. Na zakończenie nowego programu telewizyjnego Kunegunda czyli Ciocia Zosia –Gosia przeczytała kilka ciekawostek dotyczących znaczenia imion wszystkich cioć pracujących w naszym przedszkolu. Oj każda z nich dowiedziała się jaką jest osobą , jak to się stało , że prawie wszystko się zgadzało ? I w ten oto sposób nasze przedszkole uczciło piękne święto jakim jest Dzień Kobiet , taki dzień powinien trwać przez cały rok , bo Kobiety zasługują na szacunek , miłość , przyjaźń i uwielbienie. Więc niech żyją nam 100 lat!

My tam byłyśmy też świętowałyśmy i artykuł dla was przygotowałyśmy !

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii ! zapraszamy

Poprawiony: środa, 09 marca 2016 21:34