strona główna wydarzenia Grupa III i IV w kwiaciarni
Grupa III i IV w kwiaciarni Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 07 marca 2016 19:55

Wiosna tuż tuż..... widać to w plenerze , za oknem nieśmiało słońce spogląda zza chmur , temperatura wzrasta , roślinność powoli budzi się ze snu zimowego.My tez  "obudziliśmy się" i skorzystaliśmy ze sprzyjającej pogody i wyszliśmy na spacer po okolicy. Postanowiliśmy poszukać kwiatów wiosennych , długo się rozglądaliśmy i nic nie zauważyliśmy , dlatego poszliśmy do pobliskiej kwiaciarni zobaczyć czy tam są już kwiaty za którymi tak tęsknimy Uśmiech. Dzięki uprzejmości p. Ani Pawlik właścicielki pobliskiej kwiaciarni mogliśmy przyjrzeć się pracy florystki i kwiaciarki . Najpierw podziwialiśmy różne gatunki kwiatów , które niesamowicie pachniały i mieniły się wspaniałymi kolorami . Potem patrzyliśmy jak Pani kwiaciarka  układa piękne bukiety z kwiatów. Poczuliśmy wreszcie wiosnę !!!! teraz czekamy aż kwiaty pojawią się w naszym ogrodzie i na trawnikach .

Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 20:10