strona główna wydarzenia Pierwszy dzień pobytu w przedszkolu
Pierwszy dzień pobytu w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 04 września 2012 19:58

 

WAKACJI!!!

Właśnie minął  pierwszy dzień pobytu w przedszkolu. Nie obyło się bez łez , zwłaszcza w najmłodszych grupach ( nawet Mamy płakały) , ale tak już jest jak po długiej przerwie trzeba  się rozstać  na parę godzin z rodzicami. Jednak łzy szybko wyschły , a na twarzach pojawił się nieśmiały uśmiech . Zaciekawienie nowym otoczeniem , nowymi zabawkami i kolegami  pozwoliło , zwłaszcza naszym pierwszorocznym przedszkolakom , na parę chwil zapomnieć o rozstaniu z rodzicami. Pod bacznym okiem nauczycieli i pracowników przedszkola  nowe przedszkolaki poznawały pomieszczenia budynku , oswajały się ze swoją klasą . Uczyły się nazw swoich znaczków , dzięki którym wiedzą  gdzie jest ich ubranie w szatni lub ręcznik w łazience. Podczas dnia dzieci testowały nowe zabawki i z pewna dozą nieśmiałości nawiązywały przyjaźnie. Natomiast nasze "stare" przedszkolaki   czuły się w klasach jak przysłowiowe "ryby w wodzie" . Jutro będzie znacznie lepiej , bo dzisiejszy dzień pokazał  ,że w przedszkolu wcale nie jest tak źle.

Poprawiony: wtorek, 04 września 2012 20:30