strona główna wydarzenia Podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego
Podsumowanie rodzinnego konkursu plastycznego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
piątek, 12 lutego 2016 12:08

 

Konkurs geometryczny rozstrzygnięty!!!

Jak zwykle Przedszkolne Rodziny nas nie zawiodły. Do kolejnego konkursu rodzinnego wykonano wiele prac. I to jakich? Różowa Świnka, Bałwan Olaf, Żółw Ninja Leonardo, Pingwin, Wielki Czerwony Pies, SpongeBob w wielu odsłonach, Zamek Warowny, Kot w Butach, Pinokio, Minionki, Baba Jaga, Myszka Mini, Pociągi  Dwa, Kaktus, Smerfetka, Lego Ninjago… Gratulujemy pomysłowości, oryginalności wykonania, które niezmiennie nas pozytywnie zaskakują. Tym bardziej, że każda praca jest przemyślana, kolorowa, wykonana z najdrobniejszymi szczegółami a przez to wymagająca wiele czasu i precyzji.

W każdej z nich możemy odnaleźć to, co wkładacie w nie najwięcej, czyli serce.

I chociażby, dlatego trudno było nam, jury konkursu, wybrać tę jedyną wygraną.

Ogłaszamy więc jednogłośnie, że Wszyscy Uczestnicy zajęli I miejsce w rodzinnym konkursie rodzinnym „Postać z figur geometrycznych”!!!

Gratulujemy Twórcom, Pomysłodawcom i szczęśliwym Przedszkolakom, którzy podczas specjalnej uroczystości otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody a także pozowali do zdjęć niczym zdobywcy Oscara.

Poprawiony: piątek, 12 lutego 2016 13:27