strona główna wydarzenia Bal karnawałowy
Bal karnawałowy Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 01 lutego 2016 21:44

W przedszkolu dziś bardzo wesoło było , dzieci tańczyły w koło. Na wielki bal karnawałowy przybyły Królewny i Rycerze, nieśmiały Król i dziarski Spiderman z tajemniczym Zorro. Zliczyć trudno było Wróżki i Czerwone Kapturki. Słowem było nam jak w bajce , w której rozśmieszał wszystkich Clown . Stroje zachwycały pomysłowością a wszyscy tryskali dobrym humorem. Bal rozpoczął się tradycyjną paradą przebierańców. Tańce w kole oraz w parach przeplatały się z konkursami: tańczono w parach na coraz mniejszej gazecie, szukano miejsca na ubywających krzesłach. Wiele radości przyniósł konkurs „Lodowe postacie”, kiedy to ciocie zastygały w niewiarygodnie śmiesznych pozycjach a zadaniem dzieci było je naśladować. Do konkursów przyłączyli się także angielscy przyjaciele dzieci Baby Beetles. Pokazały dzieciom „angielski taniec”: dance – tańczymy, up and down, czyli w górę i w dół a potem robimy around – obrót na jednaj nodze. Kolorowe korowody oraz tańce połamańce zakończono słodkim poczęstunkiem. „Niech żyje bal!!!”

Poprawiony: poniedziałek, 01 lutego 2016 22:13