strona główna fundusze europejskie Otrzymana dotacja w 2009/2010 roku
Otrzymana dotacja w 2009/2010 roku Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2012 22:25

sobota, 20 lutego 2010

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej

Rada Rodziców przy Gminnym Przedszkolu w Rogowie informuje , że zakończony został projekt "Bajka dobra na wszystko",  na którego realizację otrzymaliśmy dotację w kwocie 4300,00 zł z EFRWP.

W ramach projektu prowadzone były warsztaty teatralno-muzyczno-plastyczne. Dzieci poznawały różnego rodzaju techniki plastyczne, uczyły się gry na instrumentach muzycznych poszukując odgłosów natury . W trakcie zajęć umuzykalniających ćwiczyły różnego rodzaju układy taneczne . Z pozyskanej dotacji zakupione zostały akcesoria teatralne , instrumenty muzyczne oraz materiały piśmiennicze do tworzenia barwnych dekoracji. Zorganizowany został rodzinny konkurs plastyczny " Moja ulubiona postać z bajki- pacynka , kukiełka" . Uczestnicy zostali obdarowani dyplomami i nagrodami zakupionymi z pozyskanej dotacji. Końcowym efektem projektu był KARNAWAŁ LEŚNY , występy przedszkolaków , Rodziców i pracowników przedszkola.Projekt będzie dalej realizowany , a tym razem dzieci beda przygotowywały występy związane z powitaniem wiosny. Rozliczenie dotacji ( faktury oraz protokoły przejęcia zakupionych przedmiotów ) umieszczone są w kąciku dla rodziców w Gminnym Przedszkolu w Rogowie.

Poprawiony: wtorek, 04 września 2012 11:09
 
 

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości