strona główna realizacje dodatkowych programów Udział w programie edukacyjnym "Pogromcy zarazków"
Udział w programie edukacyjnym "Pogromcy zarazków" Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2012 21:58

Program edukacyjny „Pogromcy zarazków” ma charakter ogólnopolski, jest bezpłatny, a udział w nim jest fakultatywny. Priorytetem naszego przedszkola w roku szkolnym 2012/2013 jest edukacja prozdrowotna w szerokim tego słowa znaczeniu. Dlatego chcąc pogłębić edukację dzieci z zakresu higieny, dbania o zdrowie zgłosiliśmy naszą placówkę do w/w programu. W ramach współpracy otrzymamy bezpłatne materiały edukacyjne dla dzieci i nauczycieli , które wykorzystane będą do planowania zajęć w grupach . W tym roku czeka nas nauka  o zarazkach , czystości , potrzebie dbania o swoje zdrowie  poprzez prawidłowe zachowania higieniczne. Liczymy na to , że na koniec tego programu wszyscy otrzymamy  pamiątkowe dyplomy "Pogromców zarazków"

Program ma patronat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Materiały opracowane są przez ekspertów i dostosowane do grup wiekowych.

W zakładce : linki podaliśmy adres IZP.

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2012 19:58