strona główna wydarzenia Mikołaj w przedszkolu !!!
Mikołaj w przedszkolu !!! Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
piątek, 18 grudnia 2015 19:38

WIZYTA św.Mikołaja w Przedszkolu !!!

Od początku grudnia  nasze przedszkole  odwiedza św.Mikołaj !! Długo się zastanawialiśmy czy mamy tzw "przywileje " u niego czy może naprawdę jesteśmy najgrzeczniejszymi dzieciakami w Polsce?!!!! Po długim namyśle uważamy , że jesteśmy nietuzinkowi, najwspanialsi i najgrzeczniejsi w całym kraju Milczenie. No co??? Tacy są Rogowianie !!! mili , koleżeńscy, kochani i do ...bólu szczerzyŚmiech!!! Dla nas przyjaźń , chęć niesienia pomocy innym , udział w akcjach charytatywnych to tak zwany przysłowiowy "pączek w maśle" . Do tego w naszym przedszkolu nie ma kłótni, wszyscy są grzeczni, przestrzegają zasad ustalonych w grupach, wszyscy są bardzo koleżeńscy , przyjacielsko nastawieni do innych i bardzo otwarci na niesienie pomocy  tym , którzy jej potrzebują .Więc nie ma co się dziwić , że św. Mikołaj odwiedził nas po raz  hmmm... trzeci Śmiech. Najpierw duży puls dostaliśmy za ...nasze Szopki!!!! Jakież zdziwienie one wywołały na naszym Gościu!!! Nie dowierzał , że tyle Szopek może być w jednym miejscu. Następny plusik był za aktywny udział w teatrzyku "Zimowa opowieść' , w którym poruszona została historia Januszka .Dzieci od razu zrozumiały , że jego postępowanie nie jest zgodne z zasadami współżycia w grupie.Januszek pokazał się z najgorszej strony, był niemiły dla innych , nie pomagał im, nie przyjaźnił się z nikim i do tego jego zachowanie było bardzo niegrzeczne. Jednak ... po rozmowie ze Śnieżynką zrozumiał swoje postępowanie , zwłaszcza po wizycie u niego w domu Wilka , który tak naprawdę nie był złyPuszcza oczko. Oj nie będziemy opowiadać całej historii , powiemy jaka była puenta . Otóż ......Januszek zmienił swoje postępowanie o 380 stopni , stał się przyjazny dla innych , grzeczny i bardzo kulturalny... słowem taki jak My Uśmiech. I tak się zakończyła bajka . A potem to już na jawie wszystko widzieliśmy i od św.Mikołaja paczki dostaliśmy !!!! Oj działo się działo dzisiaj  w przedszkolu. Kto był może potwierdzić , a jak nie wierzycie to na nasze prezenty w domu popatrzycie , wtedy prawdę zrozumiecie i w św. Mikołaja uwierzycie !!!

Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2015 20:58