strona główna wydarzenia Wigilijne spotkanie w grupie I i III
Wigilijne spotkanie w grupie I i III Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
czwartek, 17 grudnia 2015 21:32

Dzisiaj kontynuowaliśmy wigilijne spotkania w grupach.

Tym razem w naszym przedszkolu gościliśmy rodziców , dziadków i dzieci z grupy I i III .

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego podzielenia się opłatkiem i występów maluszków z grupy I i ich starszych kolegów z gr III. Kiedy wszyscy zasiedli do stołu nagle zgasło światło , w nastrojowym świetle lampek choinkowych wyłoniła się powoli postać św. Mikołaja , który przytargał do nas dwa worki prezentów . Tym razem dzieci otrzymały zabawki do swoich sal , a rodzice po lizaku dla osłody . Zapracowany Mikołaj nie mógł zostać z nami na dłużej zdążył tylko pozować do wspólnego zdjęcia i po ciepłym pożegnaniu wyruszył w podróż do następnych dzieci.

Poprawiony: czwartek, 17 grudnia 2015 22:13