strona główna wydarzenia Jasełka - Tu rodzi się Miłość
Jasełka - Tu rodzi się Miłość Drukuj Email
wtorek, 15 grudnia 2015 11:03

Tu rodzi się  Miłość…..  Jasełka w przedszkolu

Święta to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolędy, życzenia i obdarowywanie się prezentami- wszystko to szczególnie nas łączy. We wtorek 15 grudnia w magiczny nastrój  pełen życzliwości i radości wprowadziła  wszystkie przedszkolaki i pracowników naszego przedszkola grupa V , która przygotowała z Ciocią Elą Jasełka . Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Maria i Józef, trzej królowie, pasterze i piękne anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Żłóbek małego Jezusa odwiedzały postacie z różnych bajek  m.in. Jaś i Małgosia, Czerwony Kapturek , Dziewczynka z zapałkami , Pszczółka Maja, Calineczka i wiele innych .Spektakl, zawierający zarówno partie mówione, jak i śpiewane , został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Ważnym punktem spotkania była, przepełniona wielkim wzruszeniem, chwila wspólnego śpiewania kolęd .

W ten sposób rozpoczęliśmy cykl spotkań wigilijnych . Przypominamy , że  WIGILIA w grupie:

II , IV  -  odbędzie się w budynku przedszkola 16.12.2015r. (środa)  o godz. 16:00

V – w budynku szkoły  16.12.2015r. ( środa) o godz. 16:00

Grupy I i II  organizują Wigilię  17.12.2015r. ( czwartek) w budynku przedszkola o godz. 16:00

Poprawiony: wtorek, 15 grudnia 2015 11:46