strona główna wydarzenia Mikołajkowe niespodzianki
Mikołajkowe niespodzianki Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 08 grudnia 2015 15:24

Imieniny Mikołaja trwają u nas już od 4 grudnia , prawie codziennie "podrzucane" są do nas różne prezenty Puszcza oczko. Tym razem każda grupa otrzymała zamówione w liście do św.Mikołaja zabawki , znalazły się wśród nich wózki do lalek, samochody, traktory, zestaw lekarski , kuchenne przybory i klocki. Radość była ogromna bo pomimo , że w salach mamy dużo zabawek , to każdy cieszy się z następnej nowej . Powiemy w tajemnicy , że mamy nadzieję iż św. Mikuś  ma gdzieś jeszcze zagubiony worek zabawek , który oczywiście przeznaczony jest dla nas . Ale cicho sza ! nie mówmy tego głośno , żeby nie zapeszyć , poczekamy , zobaczymy ...ale przeczucie mówi nam że .... c.d.n.

Poprawiony: wtorek, 08 grudnia 2015 15:35