strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli - strona www.
Szkolenie nauczycieli - strona www. Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
czwartek, 03 grudnia 2015 23:00

Strona internetowa przedszkola ma za zadanie przekazywanie najważniejszych i najświeższych informacji dotyczących pracy przedszkola . Systematyczne dokonywanie wpisów pozwala pokazać w jaki sposób dzieci spędzają czas w przedszkolu , z jakich atrakcji korzystają , co nowego poznają . Często zapracowani rodzice nie mają czasu na rozmowę z nauczycielem o minionym dniu , a dzieci  tego typu informacje przekazują w różny sposób jedne opowiadają wszystko ze szczegółami inne nie mają jeszcze takiego daru  , dlatego umieszczane przez nauczycieli notatki są tzw. Skrzynią skarbów , w której każdy rodzic może znaleźć ważne dla siebie informacje o tym co dziecko robiło w ciągu dnia. Chcąc wyjść rodzicom naprzeciw  nauczyciele regularnie szkolą się w zakresie prowadzenia strony internetowej , aby była ona przejrzysta , ciekawa i zachęcała do jej stałego śledzenia. Dzisiaj nauczyciele przypominali sobie w jaki sposób kadruje się zdjęcia , które następnie wstawiane są na naszą stronę.

Poprawiony: czwartek, 03 grudnia 2015 23:04