strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie konkursu " Drzewo - pomnik przyrody"
Rozstrzygnięcie konkursu " Drzewo - pomnik przyrody" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
czwartek, 05 listopada 2015 11:51

 

5 listopada zakończony został  rodzinny konkurs plastyczny " Drzewo - pomnik przyrody" . Do organizatorów wpłynęły 33 prace, każda była wyjątkowa . Jury zaskoczone było pomysłowością , wyobraźnią plastyczną uczestników . Trudno było dokonać wyboru tej najlepszej pracy , dlatego  Jury postanowiło przyznać jednakowe miejsca . Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom ,  dziewczynki w ramach nagrody dostały latareczki , a chłopcy trąbki potrójne.

Kolejna edycja rodzinnego konkursu plastycznego pokazała , że materiałem plastycznym może być wszystko począwszy od kartki papieru skończywszy na okazach przyrodniczych . Dzięki w/w konkursom my nauczyciele wzbogacamy swój warsztat pracy o nowe techniki plastyczne , które możemy stosować podczas zajęć z dziećmi , przecież tak na prawdę to każdy z nas uczy się przez całe życie.

Zwycięzcą gratulujemy !

Zdjęcia z rozdania nagród ukażą się w najbliższym czasie .

Poprawiony: czwartek, 05 listopada 2015 21:15